Reklama

Po pijaku i bez prawka jeździł skradzionym samochodem. 18-latek jest już w rękach policji

Opublikowano:
Autor:

Po pijaku i bez prawka jeździł skradzionym samochodem. 18-latek  jest już w rękach policji - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mundurowi z Posterunku Policji w Ruścu ujęli 18 -latka, który dokonał kradzieży samochodu marki Hyundai. Mężczyzna usłyszał już zarzuty – grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Zgłoszenie o kradzieży samochodu hyundai, wraz z znajdującymi się w nim dokumentami wpłynęło do KPP Bełchatów w sobotę 18 lipca. Jak informują policjanci, natychmiast podjęto czynności, mające na celu ustaleniu sprawcy i odnalezienie samochodu.

Już kilka godzin później zgłaszająca zadzwoniła na policję, informując że skradziony pojazd znajduje się w miejscowości Kluki, a obok niego stoi trójka młodych mężczyzn.

- Pod wskazanym adresem policjanci ustalili, że kradzieży miał dokonać kolega obecnych na miejscu mężczyzn. W pobliżu funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę, przy którym ujawnili kluczyki od skradzionego hyundai – informuje KPP Bełchatów.

Mężczyzna został już zatrzymany i trafił do aresztu. 18 -latek usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu oraz bez uprawnień. Odnaleziony pojazd wrócił już do właściciela.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE