Reklama

Reklama

Planują remont boiska GKS-u. Magistrat ogłosił przetarg

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Planują remont boiska GKS-u. Magistrat ogłosił przetarg - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bełchatowski magistrat ogłosił przetarg na przebudowę boiska piłkarskiego za halą widowiskowo-sportową. Jakie prace zaplanowano i do kiedy potrwają?

Reklama

Przetarg na przebudowę jednego z boisk GKS-u za halą widowiskowo-sportową ogłoszono w połowie marca. Planowane prace swoim zakresem obejmują m.in. demontaż i rozbiórkę starej nawierzchni sportowej boiska oraz siedzisk trybuny, słupów wraz z fundamentami i lamp oświetleniowych. Rozebrany zostanie też panel ogrodzeniowy.

W ramach zaplanowanych robót przewidziano m.in. wykonanie nowej nawierzchni z trawy syntetycznej, montaż nowych siedzisk na trybunie i nowych słupów, a także nowe lampy oświetleniowe z wymienioną instalacją elektryczną w słupach. Wykonane ma zostać też nowe ogrodzenie dla sektora gości.

Szacunkowy koszt to ponad 3 mln zł. Prace mają zakończyć się do końca września.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy