Reklama

Pirotechnicy szukali bomby w bełchatowskim sanepidzie. Czy coś znaleźli?

Opublikowano:
Autor:

Pirotechnicy szukali bomby w bełchatowskim sanepidzie. Czy coś znaleźli? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W miniony wtorek, 5 listopada w bełchatowskiej siedzibie sanepidu wszczęto alarm bombowy. Pracownicy placówki odebrali wiadomość e-mail, w której znajdowała się informacja o ładunku wybuchowym, który miałby znajdować się w budynku. Na miejsce natychmiast wezwano funkcjonariuszy policji oraz pirotechników

Około godziny 13:00 pod budynkiem sanepidu pojawił patrol policji oraz pirotechnicy, których zadaniem było odnalezienie ładunku. Mundurowi od razu rozpoczęli poszukiwania, podejmując jednocześnie decyzję o nieewakuowaniu budynku. Po blisko godzinnej akcji funkcjonariusze stwierdzili, że był to fałszywy alarm.

Jak informuję rzecznik bełchatowskiej KPP, Iwona Kaszewska, w tym dniu na terenie województwa doszło jeszcze do dwóch fałszywych alarmów bombowych.

Przypominamy, że zgodnie z prawem, kto wiedząc, że zagrożenie nie istnieje, zawiadamia o zdarzeniu, które zagraża życiu lub zdrowiu wielu osób lub mieniu w znacznych rozmiarach [...] podlega karze pozbawienia wolności do lat 8.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE