Reklama

Pijany zabrał pijaną na rower. Wspólna eskapada zakończyła się kraksą...

Opublikowano:
Autor:

Pijany zabrał pijaną na rower. Wspólna eskapada zakończyła się kraksą... - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bełchatowscy policjanci zostali wezwani na dość nietypową interwencję. Na ulicy Jarzębinowej doszło do małej kraksy z udziałem pijanego rowerzysty, który przewoził na bagażniku... pijaną pasażerkę. Jak zakończyła się cała historia?

Rowerzystę leżącego na drodze i siedzącą obok kobietę zauważył jeden z kierowców, który przejeżdżał ulicą Jarzębinową. Mieszkaniec Bełchatowa zatrzymał się, aby sprawdzić czy nie potrzebują pomocy. Wówczas okazało się, że od rowerzysty był czuć woń alkoholu, a on sam uskarżał się na ból kolana. Mężczyzna zadzwonił na numer alarmowy 112. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, w krótkiej rozmowie z poszkodowanymi ustalili, że 62-latek i towarzysząca mu 54-letnia kobieta wracali z ogródków działkowych.

- W pewnym momencie osoby te postanowiły dalszą drogę pokonać jadąc na jednym rowerze. Kiedy pani wsiadła na bagażnik doszło do przeciążenia jednośladu. Jego przód uniósł się do góry, a kierujący nim cyklista spadł z roweru – relacjonuje Iwona Kaszewska z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie.

Badanie wykazało, że mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Kobieta ''wydmuchała" ponad promil. Poszkodowany bełchatowianin został przewieziony do bełchatowskiego szpitala, gdzie przebywa na oddziale ortopedii urazowej.

- Policjanci z Wydziału Przestępstw i Wykroczeń bełchatowskiej jednostki obecnie wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia – informuje Iwona Kaszewska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE