Reklama

Pijana zelowianka za kółkiem. Kobieta podróżowała z dwojką swoich dzieci

Opublikowano:
Autor:

Pijana zelowianka za kółkiem. Kobieta podróżowała z dwojką swoich dzieci - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Policjanci z Zelowa zatrzymali kierującą samochodem nietrzeźwą kobietę. 30-letnia zelowianka miała 2 promile alkoholu we krwi, wspólnie z nią podróżowały jej dzieci.

Wczoraj około godziny 20:30 zelowscy policjanci namierzyli podejrzanie jadący samochód marki opel corsa. Okazało się, że pojazd prowadziła 30-letnia mieszkanka Zelowa, która była w stanie nietrzeźwości. W samochodzie, oprócz kierującej znajdowała się jeszcze jedna osoba dorosła oraz dwójka dzieci w wieku 8 i 10 lat. Zostały one przekazane pod opiekę babci, a kobietę zatrzymano i odebrano jej prawo jazdy. O jej losie zadecyduje sąd.

- Przypominamy, że za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat oraz utrata prawa jazdy. Pamiętajmy też, że nie powinniśmy pozostawać obojętni, gdy widzimy osobę nietrzeźwą wsiadającą za kierownicę samochodu czy motocykla. Należy nie dopuścić takiej osoby do kierowania pojazdem, a jeżeli okaże się to bezskuteczne, niezwłocznie powiadomić Policję. W ten sposób możemy zapobiec tragedii - przypomina Komenda Powiatowej Policji w Bełchatowie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE