Reklama

Reklama

Otwierają lodowisko!

Opublikowano: wt, 31 paź 2017 13:59
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Miłośnicy łyżew mogą już rozpocząć końcowe odliczanie bowiem 2 listopada, w czwartek, o godz. 15 Lodowisko Miejskie rozpocznie kolejny sezon funkcjonowania. Zamrażanie miejskiej ślizgawki już trwa od paru dni.

Reklama

- Obecnie trwają prace porządkowe w obiekcie i wokół niego. Przewidziane były również drobne remonty i naprawy, serwis sprzętu oraz ostrzenie łyżew, które będą gotowe do wypożyczenia. Dysponujemy łyżwami figurowymi oraz hokejowymi w różnych rozmiarach. Dodatkowo każdy zainteresowany będzie mógł bezpłatnie wypożyczyć kask - tłumaczy Marcin Szymczyk, dyrektor Miejskiego Centrum Sportu w Bełchatowie.

Przygotowanie płyty lodowiska rozpoczęło się w ubiegłym tygodniu, a polega ono m.in. na regularnym zraszaniu wodą i polewaniu. Tworzenie tafli lodowej na naszym lodowisku trwa od 7 do 10 dni, zależnie od warunków atmosferycznych na zewnątrz hali. Obiekt czynny będzie w godz. 9-21, od poniedziałku do niedzieli. Wejścia na tafle odbywać się będą co półtorej godziny, ostatnie o 19:30. Jednak wzorem lat poprzednich, w godzinach dopołudniowych z wejść będą także korzystać uczniowie bełchatowskich szkół w ramach zajęć wychowania fizycznego.

W związku z działalnością klubów informujemy o wyłączeniu tafli w:
* poniedziałki, środy i piątki w godz. 16.30 - 17.30 - zajęcia hokejowe UKS "Niedźwiadek"
* wtorki i czwartki w godz. 19.30 - 21.00 - zajęcia hokejowe Towarzystwa "Niedźwiedź"
* soboty (począwszy od 28.11.2017 r.) w godz. 12.00 - 14.30 - zajęcia szkoły tańca "Piruet"

Jednorazowe wejście dla dzieci, młodzieży i studentów (po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej) kosztuje 2 zł, zaś dla osób dorosłych 5 zł. Czynna będzie także wypożyczalnia łyżew, która umożliwi wypożyczenie sprzętu w cenie 5 zł/h Jednorazowe wejście na miejską ślizgawkę trwa 60 minut.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 4 lata temu | ocena +2 / -2

  phii

  na co to komu?

  • 4 lata temu | ocena +2 / -2

   sd

   Do jeżdżenia na łyżwach