Reklama

Reklama

Samochód wjechał pod pociąg w Ruścu. Policja pokazała mrożące krew w żyłach nagranie [VIDEO]

Opublikowano: śr, 4 lis 2020 09:15
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kierowca hyundaia wjechał pod pociąg towarowy na przejeździe kolejowym w Ruścu. Mężczyzna miał wiele szczęścia, bo zdążył w ostatniej zahamować i pociąg „tylko” zahaczył przód samochodu. Nikt nie odniósł obrażeń. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

Reklama

O ogromnym szczęściu może mówić 33-letni kierowca hyundaia, który nie zatrzymał się na przejeździe kolejowym w Ruścu, pomimo znaku STOP. W ostatniej chwili zauważył jednak nadjeżdżający pociąg towarowy relacji Dąbrowa Górnicza – Twarda Góra i zaczął hamować. Nie uniknął jednak zderzenia z kilkuset tonową maszyną. Pojazd został zepchnięty przez maszynę.

Na miejsce wezwano policję. Okazało się, że nikt nie doznał żadnych obrażeń. 33-letni kierowca hyundaia oraz 56-letni maszynista byli trzeźwi. Kierujący osobówką został ukarany mandatem karnym.

Bełchatowska policja zdecydowała się opublikować nagranie z kamer monitoringu na przejeździe kolejowym.

- Pamiętajmy, że spotkanie z kilkuset tonową maszyną z reguły źle kończy się dla samochodu i jego kierowcy. Niektórzy jednak o tym zapominają! Zbliżając się do torów nie stosują się do znaków drogowych i zasad bezpiecznej jazdy – apeluje bełchatowska policja.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE