Reklama

Ogólnopolski Konkurs BEŁCHATÓW KIDS

Opublikowano:
Autor:

Ogólnopolski Konkurs BEŁCHATÓW KIDS - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Wykonaj pracę plastyczną na temat Bełchatowa, jego symboli i weź udział w Ogólnopolskim Konkursie BEŁCHATÓW KIDS.

Bełchatów i jego symbole oraz stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości – to motywy przewodnie konkursU, na który zaprasza Mariola Czechowska, prezydent Bełchatowa. Tamtyka Ogólnopolskiego Konkursu Bełchatów Kids oscyluje wokół sześciu haseł: Adam, Ewa, raj, jabłko, Bełchatów i mała ojczyzna. Konkurs ma ogólnopolski zasięg, a zwycięzcy odbiorą nagrody podczas drugiej edycji Festiwalu Sztuki Jabłka, który trwać będzie od 21 do 23 września.

- Ważne, abyśmy obchodzili stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości w różnorodny sposób – mówi Mariola Czechowska, prezydent Bełchatowa. - Cieszę się, że powstaną filmy i prace plastyczne, które pokażą Bełchatów z jego wszystkimi symbolami, ale jednocześnie będą nam przypominać, jak cenna jest wolność. Jestem bardzo ciekawa tego spojrzenia młodych ludzi na nasze miasto, lokalny patriotyzm i polską historię.

Konkurs plastyczny Bełchatów Kids to propozycja dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, w takich też dwóch kategoriach wyłonieni zostaną zwycięzcy. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej, promującej Bełchatów. Autorzy mają dowolność w doborze i łączeniu różnego rodzaju technik, jakie wykorzystają w pracach, mogą to być np. rysunek, malarstwo, wycinanka, kolaż.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE