Reklama

Reklama

Oddawali krew i rejestrowali się w bazie dawców szpiku

Opublikowano: czw, 23 lis 2017 09:12
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia „Podaruj życie” pod takim hasłem w Centrali PGE GiEK S.A. w Bełchatowie zorganizowano 18 listopada już V akcję oddawania krwi.

Reklama

Inicjatorem akcji byli pracownicy centrali, a jej współorganizatorami Klub Honorowych Dawców Krwi PCK Elektrowni Bełchatów oraz Powiatowe Stowarzyszenie HDK przy Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów. Jej bilans przerósł oczekiwania organizatorów - 37 osób oddało w sumie 16,650 l krwi. W trakcie akcji można było także zarejestrować się w banku dawców szpiku kostnego - z takiej możliwości skorzystało 6 osób. Każda osoba, która oddała krew lub zarejestrowała się w banku dawców szpiku kostnego otrzymała zestaw upominków ufundowany przez PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A., oraz NSZZ Solidarność działającą w Centrali PGE GiEK S.A. Już dzisiaj zapraszamy na kolejmą akcję 25 maja 2018r.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 4 lata temu | ocena +0 / -0

    Ewa

    ADAM PRZYLANSOWAŁ SIE