Reklama

Od niedzieli zwierzaki za złotówkę + VAT

Opublikowano:
Autor:

Od niedzieli zwierzaki za złotówkę + VAT - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W najbliższą niedzielę 1 lipca odbędzie się Dzień Adopcji w Schronisku dla bezdomnych zwierząt. Podczas tego dnia będzie można nie tylko adoptować zwierzę, ale także dokładniej poznać podopiecznych placówki czy zasięgnąć opinii weterynarza.

Na nowe domy i kochających właścicieli czeka dwieście czterdzieści dorosłych psów, dziewięć szczeniąt, dwadzieścia sześć kotów i siedem kociąt. Każdy z czworonogów potrzebuje domu i troskliwej opieki, często są to zwierzęta po "przejściach", dla których kolejne rozczarowanie może okazać się niezwykle bolesnym przeżyciem. Dlatego pracownicy każdorazowo apelują o bardzo przemyślaną i rozważną decyzję, a Dzień Adopcji ma być do tego doskonałym przyczynkiem. Chodzi o to, by bliżej poznać pupili, a nad adopcją tego konkretnego, który skradł nasze serce móc w spokoju zastanowić się i podyskutować w rodzinnym gronie.

Jak podkreślają pracownicy Schroniska zwierzęta wydawane do adopcji posiadają pełen pakiet aktualnych szczepień, są również odrobaczone i odpchlone. Każdy pensjonariusz schroniska jest też zaczipowany (z wpisem do międzynarodowej bazy danych CBDZOE) oraz posiadają aktualną książeczkę zdrowia. Jeśli stan zdrowia oraz wiek czworonoga na to pozwala, poddawany on jest również zabiegowi sterylizacji.

Decyzja o adopcji wiąże się z podpisaniem umowy adopcyjnej i uiszczeniem opłaty w wysokości 1,23 zł. Jak podkreślają pracownicy schroniska ta cena będzie obowiązywać przez najbliższy tydzień. Stawka za 1 zł +VAT będzie aktualna do 7 lipca, na podjęcie odpowiedzialnej decyzji będzie więc kilka dni.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE