Reklama

Nożownik z Oleśnika usłyszał zarzuty. Za czterokrotne dźgnięcie 19-latka, grozi mu nawet dożywocie!

Opublikowano:
Autor:

Nożownik z Oleśnika usłyszał zarzuty. Za czterokrotne dźgnięcie 19-latka, grozi mu nawet dożywocie! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zarzut usiłowania zabójstwa zabójstwa usłyszał 57-latek, który podczas awantury domowej czterokrotnie dźgnął 19-letniego mężczyznę nożem. Sąd zadecydował tymczasowym aresztowaniu napastnika, któremu teraz grozi kara od 8 lat pozbawienia wolności nawet do dożywocia.

Przypomnijmy, do awantury domowej, która mogła mieć tragiczny finał doszło w czwartkowe popołudnie, w Oleśniku. 2 kwietnia ok 15.30 do bełchatowskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który został ugodzony nożem.

- Na miejscu policjanci zastali pokrzywdzonego, który siedząc przed domem uciskał swoją klatkę piersiową. Mundurowi ustalili, że 57-letni napastnik czterokrotnie ugodził nożem 19-letniego mężczyznę powodując u niego ranę klatki piersiowej, przedramienia oraz w okolicy podobojczykowej. Pokrzywdzony został przewieziony karetką pogotowia do szpitala w Bełchatowie - informują bełchatowscy policjanci.

Od napastnika wyczuwalna była wyraźnie woń alkoholu, odmówił on jednak badania trzeźwości. W sobotę 4 kwietnia, na podstawie zebranego materiału dowodowego, 57-latek usłyszał prokuratorskie zarzuty usiłowania zabójstwa, a sąd postanowił o jego tymczasowym aresztowaniu.

Mężczyzna musi się liczyć z karą pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 8 lat, a maksymalnie może usłyszeć wyrok dożywotniego pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE