Reklama

Reklama

Nowa galeria przyciągnęła tłumy. To tak jakby… na zakupy przyszły dwa miasta

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Nowa galeria przyciągnęła tłumy. To tak jakby… na zakupy przyszły dwa miasta - Zdjęcie główne
Zobacz
galerię
20
zdjęć

Udostępnij na:
Facebook
Wydarzenia Galeria Bawełnianka w Bełchatowie od otwarcia cieszy się gigantyczną popularnością. Policzono ile osób odwiedziło centrum handlowe w pierwszych pięciu dniach.

Reklama

Galeria Bawełnianka to drugie centrum handlowe w Bełchatowie. Co ciekawe, na jego otwarcie mieszkańcy czekali prawie 11 lat, bo budowa obiektu zakończyła się już w 2012 roku. Galeria, która stanęła w miejscu dawnych Bełchatowskich Zakładów Przemysłu Bawełnianego, od samego początku cieszy się dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Zarządca galerii za pomocą specjalnych czujników na wejściach do Bawełnianki policzył ile osób odwiedziło nowe centrum handlowe. W dniu otwarcia było to 30 tys. osób, drugiego dnia 20 tysięcy, a trzeciego, gdy koncert zagrała młoda gwiazda muzyki – Sarah James, ponownie w galerii było 30 tys. osób. W kolejnych dwóch dniach odpowiednio 22 tys. i 15 tys. Oznacza to, że w ciągu pierwszych pięciu dni od otwarcia nowe centrum handlowe odwiedziło ponad 100 tys. osób.

- To tak jakby każdy mieszkaniec Bełchatowa odwiedził nas już dwa razy. Musimy przyznać, że aż tak dobrego wyniku się nie spodziewaliśmy i jest on znacznie wyższy niż nasze początkowe przewidywania – mówi Nicola Hariasz-Ajchel z firmy Cushman&Wakefield, która zarządza galerią Bawełnianka.

Jak dodaje, pomimo dobrych wyników, nie zamierzają spoczywać na laurach i chcą utrzymać popularność galerii w mieście i regionie.

- Będziemy starać się utrzymywać to zainteresowanie poprzez różnego rodzaju akcje i aktywności na terenie galerii skierowane do wszystkich grup wiekowych - informuje Nicola Hariasz-Ajchel.

Przypomnijmy, że oficjalne otwarcie galerii Bawełnianka odbyło się 26 kwietnia. W obiekcie na klientów czekają znane marki odzieżowe jak m.in. Carry, Cropp, House, Mohito, Reserved, Half Price czy Sinsay.

W piękną biżuterię będzie można zaopatrzyć się w salonach Apart i W.Kruk, a publikacje i dzieła ulubionych pisarzy zakupić w Świecie Książki. Zakupy można zrobić w Media Expert, Rossmannie, Vision Express, Pepco, Tedim, T-Mobile, Vision Express czy też sieci spożywczej Biedronka, która otworzyła jeden z pierwszych w regionie sklepów w zupełniej nowej aranżacji i koncepcji.

Centrum handlowe ma również pięknie zaaranżowaną część gastronomiczną wokół zabytkowego komina, gdzie można zjeść posiłek w otoczeniu zieleni.

Galeria dysponuje również parkingiem na 700 miejsc.

WRÓĆ DO ARTYKUŁU
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy