Reklama

Nocny pościg pod Bełchatowem. Policjanci otworzyli ogień!

Opublikowano:
Autor:

Nocny pościg pod Bełchatowem. Policjanci otworzyli ogień!  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Łódzcy policjanci prowadzili pościg, który dotarł ostatecznie do powiatu bełchatowskiego. W nocy z niedzieli na poniedziałek mieszkańcy Szczercowa słyszeli strzały – jak się okazuje, były to tzw. strzały ostrzegawcze. Sprawa jest dość tajemnicza, a ze względu na dobro prowadzonego śledztwa, KWP w Łodzi nie udziela więcej informacji.

Redakcyjną skrzynkę mail-ową zalały dziś pytania od mieszkańców oklic Szczercowa, którzy w nocy z niedzieli na poniedziałek słyszeli huk wystrzałów. Sprawę postanowiliśmy zbadać – okazuje się niestety, że szczegóły są utajnione ze względu na tzw. dobro śledztwa.

Na ten moment wiadomo jedynie, że chodzi o policyjny pościg, w którym brali udział funkcjonariusze z Łodzi, a który zakończył się na terenie powiatu bełchatowskiego. KWP w Łodzi nie zdradza jednak szczegółów na temat tego, gdzie dokładnie rozpoczęła i zakończyła się "gonitwa", ani kim byli uciekinierzy czy tego, co mieli na sumieniu. Szczegóły mają być utajnione ze względu na decyzję piotrkowskiej prokuratury – tam jednak nie udało nam się uzyskać żadnego komentarza potwierdzającego zdarzenie.

Funkcjonariusze potwierdzają za to, że zostały oddane tzw. strzały ostrzegawcze – zapewniają przy tym, że nikt nie został ranny ani postrzelony.

Z nieoficjalnych informacji wynika z kolei, że uciekinierzy pozostawili samochody na terenie miejscowości Osiny, a następnie kontynuowali ucieczkę piechotą. W akcję miał być zaangażowany helikopter – tej informacji nie potwierdza jednak rzecznik KWP w Łodzi.

Będziemy starali ustalić się kolejne szczegóły zdarzenia i na bieżąco publikować zdobyte informacje.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE