Nocny bieg ulicami Bełchatowa. Zobacz, jak wyglądała rywalizacja [FOTO]

Nocny bieg ulicami Bełchatowa. Zobacz, jak wyglądała rywalizacja [FOTO] - Zdjęcie główne
Zobacz
102
zdjęć

WydarzeniaBlisko trzystu zawodników stanęło na starcie 6. Bełchatowskiego Biegu Nocnego. Były wielkie emocje, doping mieszkańców i niezwykły nocny klimat, który towarzyszył rywalizującym biegaczom.

Już tradycyjnie start i meta 6. Bełchatowskiego Biegu Nocnego zlokalizowane zostały na placu Narutowicza. Do rywalizacji stanęło blisko 300 zawodników z Bełchatowa i całej Polski. Zanim rozpoczął się bieg, przeprowadzona został rozgrzewka. Później przyszedł już czas na rywalizację pod osłoną nocy na ulicach miasta. Biegacze wyruszyli z placu Narutowicza w kierunku ulicy Czyżewskiego, aby później zawrócić z powrotem do centrum. Uczestnicy biegu mieli do pokonania dwie pętle po 5 kilometrów.

Na trasie nocnego biegu rywalizujących ze sobą zawodników dopingowali bełchatowianie. Nie zabrakło wielkich emocji i życiówek biegaczy. Wielu uczestników na metę dobiegło niezwykle zmęczonych, ale po chwili na ich twarzach już zagościł uśmiech zadowolenia. Na każdego z biegaczy czekał pamiątkowy medal, a dla najlepszych w swoich kategoriach nagrody pieniężne.