Reklama

Niesamowity rekord WOŚP w Bełchatowie! Mieszkańcy nie pożałowali grosza na orkiestrę

Opublikowano:
Autor:

Niesamowity rekord WOŚP w Bełchatowie! Mieszkańcy nie pożałowali grosza na orkiestrę  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała z wyjątkową mocą. Sztab orkiestry w Bełchatowie ostatecznie podsumował wynik tegorocznej zbiórki. Wolontariusze zebrali ponad 173 tys. zł! To o ponad 50 tys. zł więcej niż przed rokiem.

To jest absolutny rekord. Podczas tegorocznego 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrano dokładnie 173 350,37 zł. Do późnych godzin wieczornych podliczano wynik zbiórki, którą prowadziło na terenie Bełchatowa łącznie 271 wolontariuszy. Szczodrość bełchatowian zaskoczyła nawet samego szefa bełchatowskiego sztabu.

- Jestem w pozytywnym szoku. To ponad o 50 tys. zł więcej niż zebraliśmy przed rokiem. Miło zaskoczyła nas frekwencja, bo już dawno nie widziałem takich tłumów na orkiestrze w Bełchatowie. Dziękuję wszystkim mieszkańcom za otwartość i hojność – mówi Rafał Kaleciński, szef bełchatowskiego sztabu WOŚP.

Rafał Kaleciński podkreśla, że w tegoroczną zbiórkę włączyli się zarówno starsi, jak i najmłodsi bełchatowianie. Kwestowali zarówno seniorzy, jak i małe dzieci z rodzicami.

- Mieliśmy na przykład weterana, który kwestował już po raz 17. na WOŚP, ale też wielu młodych bełchatowian, którzy po raz pierwszy włączyli się w zbiórkę – mówi Rafał Kaleciński.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE