Reklama

Niebezpieczny wypadek w gm. Szczerców. Trójka dzieci i pasażerka w szpitalu. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia

Opublikowano:
Autor:

Niebezpieczny wypadek w gm. Szczerców. Trójka dzieci i pasażerka w szpitalu. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W sobotę, 14 września w miejscowości Janówka, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Około godziny 14:30, miała miejsce kolizja z udziałem dwóch samochodów. Pasażerka oraz trójka dzieci trafili do szpitala.

Do groźnego zdarzenia doszło w sobotę 14 września w miejscowości Janówka. Z ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki Renault wymusił pierwszeństwo, w wyniku czego doszło do kolizji z volkswagenem, którym kierował 47 letni mieszkaniec powiatu bełchatowskiego. Niezbędna okazała się interwencja pogotowia, które przewiozło trójkę dzieci oraz kobietę – pasażerów renault, do szpitala. Na szczęście nie odnieśli oni groźnych obrażeń i po badaniach wrócili do domu. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

-Zdarzenie zostało rozliczone jako kolizja. Jednak, jako że kierowca uciekł z miejsca, wyciągane będą dalsze konsekwencje – informuje Iwonka Kaszewska, rzecznik KPP Bełchatów.

W ten weekend doszło również do innego, groźnie wyglądającej kolizji. Na skrzyżowaniu w Grudnej zderzyły się renault oraz BMW. Na szczęście, mimo niebezpiecznie wyglądających zniszczeń, pasażerowie aut wyszli z wypadku bez szwanku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE