Reklama

Niebawem ruszają zapisy na bełchatowską pielgrzymkę

Opublikowano:
Autor:

Niebawem ruszają zapisy na bełchatowską pielgrzymkę - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wakacje to nie tylko okres odpoczynku i relaksu. Dla wielu, tradycyjnie, druga połowa sierpnia to czas uczestnictwa w pielgrzymkach. Niebawem ruszają zapisy chętnych do udziału w bełchatowskiej pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, która ruszy się już za trzy tygodnie.

Pielgrzymka rozpocznie 22 sierpnia o godzinie 7:00 mszą święta w ogrodach za kościołem Narodzenia NMP w Bełchatowie, natomiast wejście pątników na Jasną Górę zaplanowane jest na piątek - 24 sierpnia 2018 około godziny 13:00. Powrót pielgrzymów do Bełchatowa będzie miało miejsce we wtorek 28 sierpnia około godziny 19:00.

Pielgrzymi będą szli do Czestochowy dwa dni, po drodze zatrzymując się na nocleg w Brudzicach i Broniszewie. W samej Jasnej Górze spędzą oni trzy noce, po czym wyruszą w drogę do Bełchatowa. Powrót zaplanowany jest inną trasą - prze Wolę Blakową.

W Parafii NMP Matki Kościoła i Św. Barbary w Bełchatowie zapisy prowadzone będą od niedzieli 5 sierpnia do 19 sierpnia w Biurze Radia Maryja na I piętrze w Domu Parafialnym przy kościele NMP Matki Kościoła w Bełchatowie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE