Reklama

Nie wiedzieli jak ukraść całe BMW, więc zmienili plany. Teraz mogą posiedzieć 10 lat

Opublikowano:
Autor:

Nie wiedzieli jak ukraść całe BMW, więc zmienili plany. Teraz mogą posiedzieć 10 lat - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nie mogli ukraść całego auta, więc zadowolili się jego wyposażeniem, tak najkrócej można scharakteryzować przestępczą działalność dwóch mieszkańców Zelowa. 29- i 33-latek już usłyszeli zarzuty. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

- 4 lutego do Komisariatu Policji w Zelowie zgłosił się 26-latek, który powiadomił o włamaniu do samochodu. Podał, że 29 stycznia kiedy jechał ulicą Leśne Sady w kierunku ulicy Harcerskiej w Zelowie uszkodzeniu uległo zawieszenie auta. Nie miał możliwości odholowania pojazdu, dlatego swoje bmw zostawił zamknięte na poboczu. Po samochód przyjechał 4 lutego i wówczas okazało się, że jest on częściowo rozkradziony – wyjaśnia przebieg zdarzenia Iwona Kaszewska z KPP w Bełchatowie.

Sprawcy do wnętrza auta dostali się wybijając szybę. Ich łupem padły różne elementy pojazdu, które pokrzywdzony wycenił na 1000 zł.

- Dobre rozpoznanie środowiska przestępczego doprowadziły do zatrzymania sprawców już następnego dnia. Podczas przeszukania policjanci odzyskali też część skradzionych elementów auta – dodaje Kaszewska i dodaje, że w toku postępowania złodzieje tłumaczyli że: - chcieli ukraść pojazd, ale ponieważ nie mieli możliwości jego przetransportowania, to zadowolili się kradzieżą jego elementów.

Mężczyznom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE