Reklama

Nie masz co zrobić z choinką? Schronisko ma propozycję

Opublikowano:
Autor:

Nie masz co zrobić z choinką? Schronisko ma propozycję - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Choć z pewnością jeszcze przez kilka-, kilkanaście dni będą pełniły swoje honory w domu, ciesząc oczy, to już niebawem będziemy się ich pozbywać. Mowa o choinkach. Ci, którzy zdecydowali się na sztuczne drzewko spakują je na kolejne święta, co zrobić jednak z żywą choinką? Jak się okazuje można dać jej drugie życie, a schronisko dla bezdomnych zwierząt może nam w tym pomóc. Rusza właśnie akcja „PSYgarniemy choinkę”.

Chodzi oczywiście o drzewka zakupione w doniczce, które mają szansę się „przyjąć”. Każdy kto chciałby dać swojej choince drugie życie, a nie ma ku temu możliwości może drzewko podarować schronisku.

- Zasadzimy je i będziemy o nie dbać, a latem nasi podopieczni będą mogli zaznać pod jej cieniem wytchnienia – wyjaśnia Mariusz Półbrat, kierownik schroniska. - Zapraszamy wszystkich chętnych – więcej informacji pod numerami telefonów: (44) 633 38 77 lub 600 185 657

Choinki można dostarczać na teren schroniska praktycznie przez cały tydzień, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 i w soboty między 10:00, a 16:00. Schronisko dla bezdomnych zwierząt swoją siedzibę ma w Bełchatowie przy ul. Zdzieszulickiej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE