Reklama

Nauczyciel ma koronawirusa, uczniowie zwolnieni z lekcji. Kwarantanna i zdalne nauczanie dla pięciu klas

Opublikowano:
Autor:

Nauczyciel ma koronawirusa, uczniowie zwolnieni z lekcji. Kwarantanna i zdalne nauczanie dla pięciu klas - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jeden z nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 8 w Bełchatowie otrzymał pozytywny wynik badania na obecność koronawirusa. Dyrekcja zwolniła uczniów z lekcji, część klas i nauczyciele zostali skierowani na kwarantannę oraz zdalne nauczanie. To kolejny przypadek koronawirusa w bełchatowskiej szkole...

Dyrekcja SP nr 8 w Bełchatowie powiadomiła rodziców, że jeden z nauczycieli otrzymał pozytywny wynik badania na obecność koronawirusa. Na stronie internetowej szkoły poinformowano o przekazaniu kontaktów do rodziców uczniów w sumie z 4 ósmych klas oraz jednej klasy trzeciej, w których zarażony nauczycieli prowadził lekcje. Szkoła w komunikacie zaznaczyła, że dziś (30.09.) od 10.30 uczniowie zostali zwolnieni do domów.

- W związku z tym, 3 osoby z grona pedagogicznego oraz uczniowie z pięciu klas zostali skierowani na kwarantannę. Dla trzech oddziałów nauczanie zdalne potrwa do 2 października, dla dwóch pozostałych do 5 października - poinformował bełchatowski magistrat.

To kolejny przypadek koronawirusa w bełchatowskiej szkole. Wcześniej przypadki zakażenia wykryto m.in. w SP nr 1, SP nr 12, ZSP nr 2, a także w miejskim żłobku. Uczniowie wraz z rodzinami oraz nauczyciele w każdym z tych przypadków byli kierowani na kwarantannę. Klasy poddane kwarantannie przechodziły również na zdalne nauczanie. Podobne procedury zostaną wprowadzone również w SP nr 8.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE