Reklama

Reklama

Tragedia na bełchatowskim osiedlu. Pijana nastolatka spadła z czwartego piętra

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Tragedia na bełchatowskim osiedlu. Pijana nastolatka spadła z czwartego piętra - Zdjęcie główne

Poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Do tragicznego zdarzenia doszło wtorkowej nocy (10 stycznia) na osiedlu Łąkowa. Młoda dziewczyna wypadła z okna na czwartym piętrze budynku. Na miejscu pojawili się policjanci i strażacy, którzy próbowali uratować nastolatkę.

Reklama

Około godziny 23:00 bełchatowskie służby prowadziły akcję przy jednym z bloków przy ulicy Łąkowej. Młoda dziewczyna wypadła z okna na czwartym piętrze budynku. Na miejscu pierwsi zjawili się funkcjonariusze policji, którzy natychmiast zajęli się udzielaniem pomocy 18-latce i rozpoczęli resuscytację. Chwilę później dotarli również strażacy z bełchatowskiej komendy i przejęli od mundurowych prowadzone działania.

Niestety mimo starań służb nastolatki nie udało się uratować. Obecnie nie ustalono jeszcze, dlaczego dziewczyna wypadła z okna. Działania w tym kierunku prowadzą funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury.

Jak przekazuje Iwona Kaszewska, rzecznik bełchatowskiej policji, na tym etapie postępowania jest zbyt wcześnie by mówić o okolicznościach zdarzenia. Policja potwierdza jednak, że nastolatka oraz jej konkubent, który znajdował się na miejscu zdarzenia, byli pod wpływem alkoholu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE