Reklama

Najgłośniejsze auta w Polsce przyjadą do Kluk... Takiej imprezy jeszcze u nas nie było!

Opublikowano:
Autor:

Najgłośniejsze auta w Polsce przyjadą do Kluk... Takiej imprezy jeszcze u nas nie było! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia To będzie naprawdę głośna impreza, bo organizatorzy i uczestnicy car audio mają jedną zasadę: im decybeli więcej, tym lepiej. W najbliższy weekend, 7 i 8 kwietnia w ośrodku agroturystycznym Grobla spotkają się miłośnicy i fani naprawdę głośnych aut z całej Polski.

Teoretycznie fanów motoryzacji interesują parametry techniczne bezpośrednio związane z mechanicznymi zagadnieniami, ale są tacy dla których nie moc silnika, a moc głośnika jest najważniejsza. To jest największy konik hobbystów i konstruktorów car audio. Przez najbliższy weekend kilkudziesięciu takich zawodników będzie rywalizować o miano najgłośniejszego auta.

- Chcielibyśmy pokazać najgłośniejsze samochody i wcale nie chodzi tu o ryk silnika, a o dźwięki muzyki. Chcemy pokazać, że z autami można zrobić coś innego niż tylko prędkość. Zgodnie z założeniami regulaminowymi wygra ten samochód, który najgłośniej "zagra" przy zamkniętych drzwiach - mówi Łukasz Grzybek, współorganizator ogólnopolskich zawodów Car Audio

Ci którzy chcieliby się zmierzyć z najgłośniejszymi autami w Polsce w przygotowanej kategorii "początkujący" mogą się zgłosić do uczestnictwa. W tej chwili swój akces zapowiedziało już ponad 50 zawodników.

Car audio na Grobli startuje o godzinie 10.00. Najpierw, zarówno w sobotę jak i w niedzielę odbędą się eliminacje, później wysłuchane zostaną auta zakwalifikowane do finału. Wstęp dla publiczności jest wolny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE