Reklama

Myśliwy czyścił broń. Sztucer wystrzelił mu prosto w głowę

Opublikowano:
Autor:

Myśliwy czyścił broń. Sztucer wystrzelił mu prosto w głowę - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Tragiczna historia w wiosce pod Moszczenicą w powiecie piotrkowskim. Podczas czyszczenia broni, sztucer wypalił prosto w głowę myśliwego. 61-latek nie miał szans na przeżycie, zginął na miejscu. Ciało znalazła żona, która powiadomiła służby. Sprawę bada policja i prokuratura.

Do tragedii doszło w środę, w okolicach godziny 13:00. Myśliwy to 61-letni mężczyzna, który od lat zajmował się łowiectwem, był też członkiem jednego z kół Polskiego Związku Łowiectwa. Miał więc doświadczenie w obyciu z bronią. W pewnym momencie, z nieznanych na chwilę obecną przyczyn, sztucer wypalił, a pocisk trafił mężczyznę prosto w głowę. W wyniku postrzału myśliwy zginął na miejscu. Ciało znalazła jego żona, która powiadomiła policję i pogotowie.

Na miejsce przyjechał również prokurator i policyjni technicy. Pierwsze wnioski świadczą o tym, że 61-latek mógł nie zachować szczególnej ostrożności. Ostateczną wersję zdarzeń ustalą jednak biegli.

W najbliższym czasie zostanie przeprowadzone badanie broni oraz sekcja zwłok, które wyjaśni okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE