Reklama

Mundial na placu Narutowicza. Strefa Kibica coraz bliżej

Opublikowano:
Autor:

Mundial na placu Narutowicza. Strefa Kibica coraz bliżej - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dobra informacja dla fanów piłki nożnej, tegoroczny mundial z udziałem polskiej reprezentacji będzie można obejrzeć w bełchatowskiej Strefie Kibica, która powstanie na placu Narutowicza. Po długim czasie oczekiwania Miejskie Centrum Sportu złożyło stosowny wniosek do Telewizji Polskiej S.A., która jest oficjalnym nadawcą relacji z tej imprezy.

Wczoraj Telewizja Polska S.A. przedstawiła ofertę dla Stref Kibica, która obejmowała m.in. licencję na publiczne odtwarzanie i zgodę sygnałową dla kanałów TVP na okres trwania turnieju. Miejskie Centrum Sportu wypełniło już formularz zgłoszeniowy i liczy na bezproblemowe zakończanie tego etapu. Jak zapowiada MCS kolejnym będzie przygotowanie jak najlepszych warunków do wspólnego oglądania turnieju na placu Narutowicza.

Mistrzostwa Świata w Rosji rozpoczną się 14 czerwca br. i potrwają do 15 lipca. Po 12 latach przerwy weźmie w nich udział reprezentacja Polski, która w grupie H zagra z Senegalem (19 czerwca, godz. 17), Kolumbią (24 czerwca, godz. 20) i Japonią (28 czerwca, godz. 16). Dobra gra biało-czerwonych spowodowała wzrost zainteresowania ich występem na mundialu, a dzięki planowanemu utworzeniu specjalnej strefy będzie można dopingować podopiecznych Adama Nawałki, oglądając te pojedynki na telebimie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE