Reklama

Multipla, ford i seat rozbite, ale bełchatowska policja szuka... mazdy

Opublikowano:
Autor:

Multipla, ford i seat rozbite, ale bełchatowska policja szuka... mazdy - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Funkcjonariusze z KPP Bełchatów wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło w poniedziałek, 17 sierpnia na drodze prowadzącej z Bełchatowa do Zelowa. Wstępne ustalenia mundurowych wskazują, że sprawa jest dosyć skomplikowana.

Do zdarzenia doszło 17 sierpnia, około godziny 16:00, na drodze między Bełchatowem a Zelowem, konkretnie na odcinku prowadzącym z Woli Mikorskiej do miejscowości Podwody. Jak informują policjanci, wstępne ustalenia wskazują, że kierowca mazdy 6, który jechał w stronę Bełchatowa, w pewnym momencie zaczął wymijać zaparkowany na poboczu samochód ciężarowy. Na przeciwległym pasie ruchu był już jednak ford focus, którego kierowca odbił w prawo, unikając zderzenia. Manewr ten spowodował, że samochodem zarzuciło, w wyniku czego uderzył on w przejeżdżającego seata. Efektem kolizji dla forda było dachowanie w rowie. Dodatkowo, impet uderzenia był na tyle duży, że seat zderzył się ze stojącym dalej fiatem multiplą. Kierujący mazdą, który wydaje się tu głównym sprawcą, oddalił się z miejsca zdarzenia. Jedna osoba trafiła do bełchatowskiego szpitala z powierzchownymi ranami.

Bełchatowska policja szuka świadków tego zdarzenia. Jeśli byłeś na miejscu skontaktuj się z prowadzącym sprawę st. asp. Piotrem Bukowskim pod numerem telefonu 44 635 52 48 lub 47 846 52 47

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE