Reklama

Młoda kobieta trafiła do szpitala. Interwencja strażników miejskich być może uratowała jej życie

Opublikowano:
Autor:

Młoda kobieta trafiła do szpitala. Interwencja strażników miejskich być może uratowała jej życie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia 16 grudnia zaniepokojony mieszkaniec zaalarmował strażników miejskich. Jego niepokój wzbudziła dziwnie zachowująca się przebywająca w okolicy torów młoda kobieta. Pojawiła się obawa, że może ona chcieć popełnić samobójstwo.

Po tym, jak funkcjonariusze pojawili się na miejscu, próbowali ustalić jakie były zamiary młodej kobiety – ta jednak nie chciała rozmawiać z mundurowymi. Jak informują strażnicy:

- Jej zachowanie dawało sygnały ostrzegawcze, iż może mieć myśli samobójcze. W tej sytuacji, funkcjonariusze musieli wykazać się ostrożnością, gdyż nieprawidłowa postawa mogłaby doprowadzić do tragedii.

Po wielu próbach nawiązania rozmowy, strażnicy ustalili w końcu, że kobieta połknęła znaczną ilość tabletek uspokajających, które dodatkowo popiła alkoholem. Mundurowi natychmiast postanowili przekazać kobietę w ręce służb medycznych, skontaktowali się też z jej bliskimi, którzy potwierdzili, że jest ona w złym stanie psychicznym.

- W związku z zagrożeniem życia i zdrowia, kobieta została przewieziona do szpitala i pozostawiona pod opieką lekarzy specjalistów – informują strażnicy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE