Reklama

Reklama

Mieszkańcy gminy Bełchatów wywalczyli inwestycję. ''Mobilizacja była ogromna''

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Gmina Bełchatów

Mieszkańcy gminy Bełchatów wywalczyli inwestycję. ''Mobilizacja była ogromna'' - Zdjęcie główne

foto Gmina Bełchatów

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mieszkańcy gminy Bełchatów wywalczyli inwestycję... głosami. Projekt budowy kolejnego odcinka ciągu pieszo-rowerowego w Zawadach otrzyma dotację z Budżetu Obywatelskiego Województwa łódzkiego. Na projekt zagłosowało ponad 5 tysięcy osób.

Reklama

Mieszkańcy Zawad, ale również Bełchatowa i innych okolicznych miejscowości mogą mieć powody do radości. Budowa chodnika i ścieżki rowerowej przy drodze wojewódzkiej 485 w Zawadach będzie kontynuowana w 2022 roku. Inwestycja zostanie bowiem sfinalizowania z Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego. Projekt zgłoszony przez sołtysa Zawad zdobył aż 5537 głosów. Jak informuje gmina Bełchatów, był to drugi wynik spośród wszystkich projektów.

- To wielki sukces nas wszystkich - podkreśla Konrad Koc, wójt gminy Bełchatów. - Mobilizacja podczas głosowania była ogromna i, jak widać, to wspólne działanie przyniosło fantastyczne efekty. Dziękuję za każdy oddany głos – dodaje.

Jak zaznacza, na budowę ciągu pieszo-rowerowego głosowali nie tylko mieszkańcy gminy Bełchatów, ale także całego powiatu bełćhatowskiego. Głosy oddawali też mieszkańcy Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego, radomszczańskiego, pajęczańskiego, pabianickiego i wieluńskiego.

- Pragnę podziękować wszystkim osobom, które na nasz projekt głosowały - mówi Jerzy Socha, sołtys Zawad. - Udowodniliśmy po raz kolejny, że we wspólnym działaniu jest wielka siła - podkreśla.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy