Reklama

Miejska wigilia w MCK. Zaproszeni są wszyscy

Opublikowano:
Autor:

Miejska wigilia w MCK. Zaproszeni są wszyscy - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Po raz kolejny już, 23 grudnia w Miejskim Centrum Kultury odbędzie się Miejska Wigilia w Bełchatowie. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00, a przyjść na nią może każdy bez wyjątku.

Taka inicjatywa ma miejsce w naszym mieście po raz piąty. Mieszkańcy mają szansę na chwile zatrzymać się i usiąść przy świątecznym stole, a także porozmawiać w ciepłej atmosferze. Wigilia rozpocznie się o 17:00 życzeniami oraz wspólnym dzieleniem się opłatkiem. Na uroczystość przygotowano 250 miejsc, a organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich, zarówno całe rodziny jak i osoby potrzebujące oraz samotne.


Stoły, podobnie jak w latach poprzednich, ustawione będą w sali koncertowej. Znajdzie się na nich wiele świątecznych potraw. – Będzie barszcz czerwony z uszkami, pierogi z kapustą i grzybami, ryby oraz kapusta z grochem. Każdy będzie mógł się także napić ciepłej herbaty i tradycyjnego kompotu z suszu. Jeśli świąteczne potrawy zostaną, każdy kto będzie miał ochotę, będzie mógł je zabrać do domu.


O świąteczny klimat zadba zespół Promienie Bełchatowa, który zaprezentuje się z kolędami i pastorałkami.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE