Reklama

Międzynarodowy wyścig kolarski już dziś w Bełchatowie. Będą utrudnienia w ruchu

Opublikowano:
Autor:

Międzynarodowy wyścig kolarski już dziś w Bełchatowie. Będą utrudnienia w ruchu - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Uwaga kierowcy, już dzisiaj przez teren pow. bełchatowskiego będzie przebiegał pierwszy etap Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Solidarności i Olimpijczyków. W czasie przejazdu kolarzy będą występować utrudnienia w ruchu drogowym. Policja apeluje o ostrożność i stosowanie się do poleceń!

Wyścig kolarski w dniach od 2 do 6 lipca pokona trasę z Łodzi do Krosna, tym samym zawodnicy przejadą po drogach woj. łódzkiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego oraz podkarpackiego. Do startu zgłosiło ponad 400 zawodników.

- Podczas rozgrywania wyścigu na trasie ruch będzie częściowo ograniczony. Ruch poprzeczny i z przeciwnego kierunku zamykany będzie na czas przejazdu czołówki i głównego peletonu. Początek II etapu i końcówki obu etapów na odcinku okrężnym będą rozegrane przy ruchu całkowicie zamkniętym. W zabezpieczenie zaangażowano policję, straż pożarną i straże miejskie. Na terenie woj. łódzkiego zostaną rozegrane 2 pierwsze etapy – informują policjanci z KWP w Łodzi

Początek wyścigu zaplanowano 2 lipca na odcinku 224 km, w godzinach 14.05- 20.00, na trasie Łódź – Sieradz.

- W powiecie bełchatowskim utrudnienia w ruchu drogowym wystąpią 2 lipca, w godzinach od 15.45 do 18.20 na drogach W485, W476, K74,W483. Kolarzy przywitamy w Wadlewie. Następnie zawodnicy będą jechać przez Drużbice, Bełchatów, Szczerców, Chabielice i pożegnamy ich w Ruścu około godziny 18.20. W celu bezkolizyjnego przejazdu peletonu policjanci będą zamykać ruch drogowy w chwili wjazdu kolarzy na dany teren – mówi Iwona Kaszewska z KPP w Bełchatowie.

Apelujemy do uczestników ruchu drogowego o ostrożność, wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE