Reklama

Mężczyzna miał problemy psychiczne. Szukali go pod Częstochową, a znalazł się w Bełchatowie

Opublikowano:
Autor:

Mężczyzna miał problemy psychiczne. Szukali go pod Częstochową, a znalazł się w Bełchatowie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zaginiony 44-latek, którego poszukiwała policja w okolicach Częstochowy został odnaleziony... w Bełchatowie. Funkcjonariusze z KPP Bełchatów w niecałe 3 godziny od zgłoszenia odszukali zaginionego mężczyznę. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Informacje o zaginięciu pochodzącego z Czarnego Lasu (pow. częstochowski) mężczyzny, dyżurny KPP Bełchatów otrzymał 26 maja po godzinie 18:00. O sprawie poinformowała komenda w Kłomnicach. Z uzyskanych informacji wynikało, że zaginiony odjechał z miejsca zamieszkania samochodem renault.

- Mężczyzna przemieszczał się przez powiaty radomszczański oraz pajęczański. Istniało prawdopodobieństwo, że mógł pojawić się na terenie podległym KPP w Bełchatowie. Rodzina mężczyzny przekazała, że zaginiony ma problemy zdrowotne i znajduje się w złym stanie psychicznym. W takiej sytuacji oficer dyżurny bełchatowskiej komendy natychmiast zadysponował patrole policyjne do poszukiwań – informuje KPP Bełchatów.

Po niespełna trzech godzinach, policjantom z KPP Bełchatów udało się odnaleźć mężczyznę. Przebywał w okolicy ulicy Zamoście w Bełchatowie. Siedział w swoim samochodzie, zaparkowanym przy wjeździe do lasu w pobliżu torów kolejowych. 44-latek odmówił przyjęcia pomocy medycznej, został więc przekazany rodzinie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE