Reklama

Mecz z Japonią w strefie kibica. Bełchatowianie obejrzą pożegnanie Polski z mundialem

Opublikowano:
Autor:

Mecz z Japonią w strefie kibica.  Bełchatowianie obejrzą pożegnanie Polski z mundialem - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W czwartek rozegrany zostanie ostatni mecz Polski na Mistrzostwach Świata 2018. Polacy tym razem zagrają „mecz o honor” z Japonią. Na transmisję z pożegnalnego meczu zaprasza bełchatowska strefa kibica. Start o godzinie 16:00.

Polska reprezentacja przegrała 19 czerwca z Senegalem (1:2) oraz 24 czerwca z Kolumbią (0:3). Biało-czerwoni zawiedli swoich kibiców i jutro odbędzie się ich ostatni mundialowy mecz. Podobnie jak w przypadku poprzednich rozgrywek, rywalizację z Japonią będzie można obejrzeć na telebimie, który ponownie stanie na placu Narutowicza. Mundialowy czwartek w Bełchatowie rozpocznie się 5 godzin wcześniej wspólną grą w FIFA18 o puchar Prezydenta Miasta Bełchatowa. Dla trzech najlepszych zawodników wirtualnych rozgrywek przewidziane są atrakcyjne nagrody. Pomyślano również o najmłodszych. Będą dla nich organizowane aktywne strefy zabaw, konkursy z nagrodami oraz malowanie twarzy.

Ostatnią okazją do wspólnego oglądania Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 na placu Narutowicza będzie wielki finał. Zagrają w nim dwie najlepsze reprezentacje naszego globu, a mecz zaplanowano na niedzielę 15 lipca. Początek emocji o godz. 17:00.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE