Reklama

Reklama

Małgorzata Janowska przechodzi do PiS? Ostra wymiana zdań bełchatowskiej posłanki z Pawłem Kukizem

Opublikowano: śr, 13 wrz 2017 11:06
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na Twitterze Polskiego Radia pojawił się wpis o przejściu trzech posłanek koła „Republikanie” do Polski Razem Gowina. Pośród nich miałaby się znaleźć Małgorzata Janowska z Bełchatowa. Na portalach społecznościowych polityków zawrzało...

Reklama

Według nieoficjalnych informacji Polskiego Radia, koło „Republikanie” tworzone przez Marię Siarkowską, Magdalenę Błeńską i bełchatowską posłankę Małgorzatę Janowską miałoby się połączyć z Polską Razem. Tym samym trzy posłanki stałby się członkiniami klubu parlamentarnego PiS.

Same zainteresowane definitywnie zdementowały tę informację. Doniesieniom o rzekomym „transferze” zaprzeczyła rzeczniczka „Republikanów” mówiąc, że jest to informacja „wyssana z palca”.

Zanim jednak nastąpiło dementi ze strony trójki posłanek, sprawę w emocjonalny sposób na swoim profilu skomentował Paweł Kukiz określając je jako "Republikanki z Republiki Mentalnych Folksdeutschów (całość wpisu załączona poniżej).

Do wspomnianego wpisu odniosła się Małgorzata Janowska.

Na oficjalnym profilu posłanki czytamy:

Za każdym razem, kiedy pojawia się jakiś fakenews dotyczący Pawła Kukiza czy jego ugrupowania, jesteśmy świadkami nieprawdopodobnego lamentu. Otóż jakie to media są wtedy niesprawiedliwe, kłamliwe, bezczelne czy partiokratyczne. Jak zatem ocenić sytuację, w której manipulacja medialna jest od razu udostępniana i stanowi pretekst do niezrozumiałych i krzywdzących inwektyw? Obraźliwy post zniknął, ale Paweł Kukiz, lub osoba, która prowadzi jego profil, powinien odpowiedzieć na pytanie - czy usunięcie wpisu było podyktowane epitetami, których nie sposób w żaden sposób usprawiedliwić, czy fałszywymi informacjami w udostępnionym linku? A może właśnie i tym i tym...

Przypomnijmy, koło „Republikanie” zawiązało się w lutym 2017 roku, kiedy trzy posłanki - Siarkowska, Błeńska i Janowska - wystąpiły z klubu Kukiz'15.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 4 lata temu | ocena +0 / -0

    Darek

    http://kukiz.army/przewodniczaca-kola-poselskiego-republikanieanna-siarkowska-oczernila-pawla-kukiza/

  • 4 lata temu | ocena +1 / -1

    Franz

    spoko niech startuje za 2 lata jako niezależna .... .... kto na nich zagłosuje jak ich działania nie mają przełożenia na sytuacje Bełchatowa i kopalni na arenie krajowej - chyba tylko ci, którym dali prace.