Reklama

Lubił wypić i jak się okazało nie tylko tę używkę miał przy sobie. 26-latek w areszcie

Opublikowano:
Autor:

Lubił wypić i jak się okazało nie tylko tę używkę miał przy sobie. 26-latek w areszcie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Policjanci z KPP w Bełchatowie zatrzymali 26-latka, który miał przy sobie dilerki z marihuana i amfetamina. Mężczyzna „wpadł”, kiedy pod klatką jednego z bloków pił alkohol. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

- 23 kwietnia bełchatowscy policjanci patrolując teren osiedla Dolnośląskiego zauważyli dwóch mężczyzn, którzy przy klatce schodowej jednego z bloków pili alkohol. W czasie legitymowania jeden z nich nerwowo się zachowywał. Podczas rozmowy z policjantami rozglądał się dookoła, wyraźnie był niespokojny i nadpobudliwy. Mundurowi szybko ustalili, co spowodowało taki niepokój bełchatowianina. Funkcjonariusze w kieszeni jego spodni odnaleźli narkotyki. Mężczyzna sam przyznał, że dilerki suszu i białego proszku to marihuana i amfetamina - informuje Iwona Kaszewska z KPP w Bełchatowie

26-latek trafił do policyjnego aresztu. Policyjne badanie stanu trzeźwości wykazało, że zatrzymany ma w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu bełchatowianin usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE