Reklama

Łasuchy w bełchatowskim markecie. Nie uwierzycie, co ukradli złodzieje ze stoiska ze słodyczami...

Opublikowano:
Autor:

Łasuchy w bełchatowskim markecie. Nie uwierzycie, co ukradli złodzieje ze stoiska ze słodyczami... - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Aż 93 czekolady o wartości 1,2 tys. zł padły łupem dwóch mężczyzn w jednym z marketów na terenie miasta. Złodzieje zostali zatrzymani przez policję i usłyszeli zarzuty. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów na terenie miasta. Policjanci otrzymali informację, że w jednym ze marketów dwaj mężczyźni, od kilku dni, dokonują kradzieży... czekolad. W trakcie policyjnych czynności wytypowano potencjalnych sprawców.

- Przypuszczenia potwierdziły się, bowiem ochroniarz sklepu ujął jednego z mężczyzn, o czym natychmiast powiadomił funkcjonariuszy. Amator słodyczy został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Kwestią czasu było ustalenie drugiego sprawcy, który już po kilkunastu godzinach został zatrzymany – informuje bełchatowska policja.

Mężczyźni przyznali się do winy i usłyszeli już zarzut kradzieży. Za przestępstwo grozi im kara do 5 lat więzienia. Z pokaźnego „łupu słodyczy” odzyskano 16 czekolad, które w stanie nienaruszonym powróciły na sklepowe półki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE