Reklama

Koronawirus w jednej z placówek gminy Bełchatów. Zdalna nauka również w podstawówce w Grocholicach

Opublikowano:
Autor:

Koronawirus w jednej z placówek gminy Bełchatów. Zdalna nauka również w podstawówce w Grocholicach - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nauczyciel Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Janowie zarażony koronawirusem. Uczniowie klasy siódmej i ósmej skierowani na naukę zdalną. W szkole przeprowadzono dekontaminację. Przypadek koronawirusa wykryto również w Szkole Podstawowej w Grocholicach.

Gmina Bełchatów poinformowała o przypadku koronawirusa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Janowie. Pozytywny wynik testu otrzymał jeden z nauczycieli. Od 9 do 15 października uczniowie klasy siódmej oraz ósmej zostali wysłani na naukę zdalną zgodnie z planem lekcji. Osoby mające kontakt z nauczycielem zostały wysłane na kwarantannę.

- Pozostali uczniowie będą uczyć się w w trybie stacjonarnym, czyli w budynku szkoły. W placówce została przeprowadzona dekontaminacja - poinformował Urząd Gminy Bełchatów.

Przypadek zarażenia koronawirusem potwierdzono również w Szkole Podstawowej w Grocholicach. Jak poinformowała dyrekcja placówki, dla uczniów trzech klas (piątej, szóstej i siódmej) zostanie zorganizowane nauczanie zdalne za pośrednictwem platformy Teams. W szkole przeprowadzono już dezynfekcję.

,

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE