Reklama

Reklama

Nowe obostrzenia tylko dla niezaszczepionych? Minister Zdrowia nie ma wątpliwości

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum/poglądowe

Nowe obostrzenia tylko dla niezaszczepionych? Minister Zdrowia nie ma wątpliwości - Zdjęcie główne

foto archiwum/poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Osoby w pełni zaszczepione nie muszą obawiać się obostrzeń? Tak wynika z deklaracji Ministra Zdrowia, Adama Niedzielskiego. Szef resortu zdrowia stwierdził, że jeśli w związku z czwartą falą wprowadzone zostaną restrykcje, to zaszczepieni nie będą nimi objęci.

Reklama

Coraz więcej słyszy się, o zbliżającej się rzekomo wielkimi krokami czwartej fali koronawirusa. Można przypuszczać, że podobnie jak w przypadku poprzednich, będzie się to wiązało z wprowadzeniem pewnego reżimu sanitarnego oraz obostrzeń. Jak się okazuje, nie będą one jednak dotyczyć wszystkich. Minister Zdrowia, Adam Niedzielski na antenie Polsat News jasno pytany o to, czy osoby zaszczepione będą objęte ewentualnymi restrykcjami jasno stwierdził:

- Nie, nie będą nimi objęte. To bezpieczeństwo tych ludzi w ramach wyboru. Nie mogą oni ponosić kosztu nieodpowiedzialności innych ludzi — mówił szef resortu zdrowia.

Czy to oznacza scenariusz, w którym do restauracji, kina czy na imprezę wejdą jedynie osoby zaszczepione? Zapytany o to Adam Niedzielski stwierdził krótko "trzeba się szczepić". Później dodał, że właściciele lokali gastronomicznych czy też organizatorzy wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych będą mieli prawo sprawdzać paszporty, czy certyfikaty covidowe.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy