Reklama

Reklama

Związkowcy taniej... zatankują na stacji paliw. Skąd taki przywilej?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Związkowcy taniej... zatankują na stacji paliw. Skąd taki przywilej? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kopalnia i Elektrownia Związek Zawodowy „Solidarność” działający w KWB Bełchatów powiadomił swoich członków, że ci będą mogli… taniej tankować na wybranych stacjach paliw. To efekt umowy, jaką Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” podpisała z PKN Orlen.

Reklama

Członkowie Międzyzakładowej Komisji „Solidarność” w Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów będą mogli… taniej tankować paliwo. Kierownictwo kopalnianego związku poinformowało członków organizacji, że Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” podpisała z Orlenem umowę, na podstawie której osoby należące do związku będą mogły... uzyskać rabat przy zakupie paliwa i artykułów poza paliwowych, na stacjach paliw PKN ORLEN i Bliskiej. Oznacza to, że taki przywilej będą mieć też członkowie „Solidarności” na terenie całego kraju.

- Każda z osób chcąca otrzymać kartę rabatową musi najpierw wyrobić elektroniczną Legitymację członkowską NSZZ „Solidarność”. W tym celu należy się zgłosić do Związku w celu wypełnienia wniosku o wyrobienie legitymacji – informuje „Solidarność” w KWB Bełchatów.

Jak czytamy w komunikacie, osoby posiadające legitymację, mogą już odbierać specjalne karty rabatowe „Orlen-Solidarność” na stacjach paliw. Koszt wyrobienia karty to 1 zł.

"Solidarność" nie poinformowała ile zniżka będzie wynosiła. Wiadomo natomiast, że karta rabatowa upoważni do zakupu paliwa w maksymalnej ilości do 300 litrów w jednym miesiącu kalendarzowym. Karta  daje możliwość do tańszego zakupu nie tylko paliwa, ale też olejów silnikowych i płynów do spryskiwaczy, usług myjni oraz produktów w ramach konceptu STOP CAFE.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy