Reklama

Reklama

PGE zatrudnia w koncernie i elektrowni Bełchatów. Kto ma szansę na pracę?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

PGE zatrudnia w koncernie i elektrowni Bełchatów. Kto ma szansę na pracę? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kopalnia i Elektrownia Koncern PGE GiEK poszukuje osób do pracy, zarówno do centrali spółki, jak i do oddziałów m.in. elektrowni Bełchatów. Na jakie stanowiska prowadzony jest nabór?

Reklama

Spółka PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna chce zatrudnić nowych pracowników. Opublikowano kolejne ogłoszenia rekrutacyjne, a dotyczą one stanowisk w centrali przy ulicy Węglowej, a także w bełchatowskiej elektrowni.

Wśród poszukiwanych pracowników są między innymi osoby na stanowisko Referenta lub Specjalisty ds. Service Desk. Do podstawowych obowiązków nowo zatrudnionych będzie należała zdalna pomoc pracownikom PGE GiEK, polegającą na obsłudze zgłoszeń dot. obszaru teleinformatyki. Od kandydatów wymaga się wykształcenia wyższego, które nie musi być jednak typowo z zakresu informatycznego. Pozostałe kryteria związane są m.in. ze znajomością obsługi podstawowych komputerowych pakietów biurowych oraz systemów operacyjnych Windows, a także umiejętnościami dotyczącymi pracy zespołowej, samodzielności, rzetelności i analitycznego podejścia do rozwiązywania problemów.

- Pracodawca w przypadku stanowiska Referenta nie wskazał konieczności posiadania doświadczenia zawodowego, a wymaganą wiedzę do pracy na tym stanowisku kandydaci uzyskają podczas dedykowanych szkoleń – informuje PGE GiEK.

Jako miejsce pracy został wskazany budynek biurowy zlokalizowany na terenie Elektrowni Bełchatów. Zainteresowane osoby powinny wysłać swoje zgłoszenia w terminie do 16 kwietnia.

- PGE GiEK dla wszystkich zatrudnionych oprócz ciekawej i pełnej wyzwań pracy oferuje również atrakcyjny system wynagrodzeń i pakiet świadczeń socjalnych oraz możliwość rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń – informuje spółka.

Koncern prowadzi również nabór na inne stanowiska pracy. Poszukują również kierownika biura cyberbezpieczeństwa, a także specjalisty i referenta ds. cyberbezpieczeństwa. Zatrudnią też też referenta ds. zakupów oraz specjalistę ds. lokalnego wsparcia użytkownika.

PGE GiEK chce zatrudnić też nowe osoby do pracy w elektrowni Bełchatów, gdzie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko młodszego specjalisty ds. ogólnoelektrownianych w wydziale nadzoru urządzeń nawęglania i odpopielania (TMO). Do podstawowych obowiązków nowo zatrudnionych będzie należeć m.in. nadzorowanie instalacji nawęglania, odpopielania i odżużlania w elektrowni oraz warunków eksploatacji podległej infrastruktury, przygotowanie techniczne i nadzór remontów i modernizacji urządzeń, a także identyfikowanie uszkodzeń i awarii. Kandydaci muszą posiadać wykształcenie wyższe techniczne na kierunku mechanicznym oraz 3-letnie doświadczenie zawodowe. Aplikować można do 6 kwietnia.

W elektrowni Bełchatów poszukują też osób na stanowisko inżyniera systemu OT w wydziale automatyki pozablokowej. Do obowiązków należało będzie: utrzymanie pełnej sprawności cyfrowych systemów automatyki ICT dla urządzeń i instalacji gospodarek pozablokowych, administrowanie cyfrowych systemów automatyki. Wymagane jest wykształcenie wyższe techniczne o specjalności automatyka, robotyka lub informatyka, a także wiedzy technicznej w zakresie: sterowników, systemów SCADA i DCS, systemu operacyjnego windows czy budowy komputerów PC. Aplikować można do 9 kwietnia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy