Reklama

Reklama

PGE zamyka drogę koło Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów. Jaki jest powód?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

PGE zamyka drogę koło Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów. Jaki jest powód? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kopalnia i Elektrownia W najbliższą sobotę, 22 kwietnia, zamknięta zostanie droga prowadząca przez teren Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów. Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia. Sprawdź, jak będzie wyglądać organizacja ruchu przy kompleksie PGE.

Reklama

Droga biegnąca przez kopalnię Bełchatów w najbliższą sobotę, 22 kwietnia, będzie nieprzejezdna dla kierowców.. Jak informuje PGE GiEK Oddział KWB Bełchatów, tego dnia, w godzinach 7-19, zamknięty zostanie ruch tranzytowy po drodze wewnętrznej Piaski – Rogowiec – Kamień.

Nieprzejezdny będzie fragment na odcinku od skrzyżowania z ul. Energetyczną do skrzyżowania z ul. Maurice Coulet w Rogowcu. Jest to związane z zaplanowanymi na ten dzień robotami drogowymi, które będą wykonywane na całej szerokości jezdni w rejonach wspominanych skrzyżowań.

W tym czasie kierowcy muszą kierować się objazdami, które wyznaczone zostały ulicami: Energetyczną, Transportową, Św. Barbary, Gipsową, drogą wewnętrzną Elektrowni Bełchatów, Instalacyjną i Maurice Coulet.

Trasę objazdu można sprawdzić na poniższej mapce.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy