Reklama

Reklama

Podwyżki w spółce zależnej PGE GiEK. Związkowcy podpisali porozumienie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: PGE GiEK

Podwyżki w spółce zależnej PGE GiEK. Związkowcy podpisali porozumienie  - Zdjęcie główne

foto PGE GiEK

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kopalnia i Elektrownia Pracownicy spółki Ramb otrzymają podwyżki. Związki zawodowe podpisały z zarządem firmy porozumienie w sprawie wzrostu wynagrodzeń. Ile otrzyma załoga?

Reklama

Załoga Rambu otrzyma podwyżki. Dwa związki zawodowe działające w zakładzie: MZZ „Odkrywka” i MK WZZ „Sierpień 80” podpisały z pracodawcą porozumienie w sprawie zakończenia sporu zbiorowego. Z zarządem spółki uzgodniono podwyżki dla wszystkich zatrudnionych. Jak informują związkowcy, od 1 listopada pracodawca zobowiązał się dokonać przeszeregowania wszystkich pracowników na stawce zasadniczej średnio o kwotę 150 zł, przy czym minimalna podwyżka ma wynieść 140 zł, a maksymalna 160 zł.

Obecnie w Rambie pracuje ok. 1,3 tys. osób. To trzecie pod względem liczby zatrudnionych przedsiębiorstwo w powiecie bełchatowskim. Ramb jest spółką zależną PGE. Specjalizuje się w robotach remontowych i wykonawczych dla górnictwa odkrywkowego m.in. zabezpieczeniach antykorozyjnych, wykonawstwie i montażu konstrukcji stalowych, a także robotach ogólnobudowlanych i elektrycznych.

Spółka dla bełchatowskiej kopalni wybudowała m.in. kilometry tras przenośników, około stu stacji zwrotnych i napędowych. Pracownicy Rambu zajmują się również remontami maszyn podstawowych oraz budową systemów kanałów i rowów odwodnieniowych. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy