Reklama

Reklama

Nowy szef kopalnianego związku. Jego poprzednik przechodzi do PGE GiEK

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: ZZPRC KWB Bełchatów/PGE GiEK

Nowy szef kopalnianego związku. Jego poprzednik przechodzi do PGE GiEK  - Zdjęcie główne

foto ZZPRC KWB Bełchatów/PGE GiEK

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kopalnia i Elektrownia Jeden z największych kopalnianych związków ma nowego przewodniczącego. Został nim Adam Blada. Jego poprzednik – Waldemar Lutkowski wygrał wybory na przedstawiciela załogi w zarządzie koncernu PGE GiEK i od dziś (30 czerwca) zacznie pełnić funkcję wiceprezesa.

Reklama

Wyboru nowego przewodniczącego Związku Zawodowego Pracowników Ruchu Ciągłego KWB Bełchatów dokonano we wtorek, 28 czerwca. Został nim nim Adam Blada, który dotychczas pełnił funkcję zastępcy.

Jak informuje ZZPRC w KWB Bełchatów, swoją funkcję będzie on pełnił do czasu zwołania najbliższego Walnego Zebrania Delegatów ZZPRC, które jest planowane w marcu 2023 roku.

Zmiana w kierownictwie kopalnianego związku była konieczna, ponieważ poprzedni przewodniczący – Waldemar Lutkowski, wygrał wybory na przedstawiciela załogi w zarządzie koncernu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna.

Przypomnijmy, że w drugiej turze wyborów Lutkowski pokonał Mariusza Zająca z KWB Bełchatów. Spośród 5973 głosów, Waldemar Lutkowski zdobył 3709, a Mariusz Zając dokładnie 2264. Pracownicy oddali aż 630 nieważnych głosów.

Waldemar Lutkowski pracę w zarządzie energetycznej spółki rozpoczyna w czwartek, 30 czerwca.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy