Reklama

Reklama

PGE GiEK planuje kolejne przyjęcia do pracy w elektrowni i kopalni. Jakich specjalistów potrzebują?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

PGE GiEK planuje kolejne przyjęcia do pracy w elektrowni i kopalni. Jakich specjalistów potrzebują?  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kopalnia i Elektrownia PGE GiEK ogłosiło kolejny nabór do pracy w elektrowni, kopalni i centrali spółki w Bełchatowie. Rekrutacja prowadzona jest też w Opolu, Turowie i Rybniku. Na jakie stanowiska poszukiwani są pracownicy?

Reklama

Koncern PGE GiEK po raz kolejny ogłosił nabór do pracy. Na oficjalnej stronie spółki pojawiło się wiele nowych ofert pracy. Warto zauważyć, że to kolejna w tym roku rekrutacja, bo w czerwcu ogłoszono rekrutrację do bełchatowskiej kopalni, do której w ostatnich tygodniach zatrudniani byli nowi pracownicy.

Tym razem spółka poszukuje nowych osób nie tylko do KWB Bełchatów, ale też do elektrowni Bełchatów i centrali spółki przy ulicy Węglowej. Kogo potrzebują do pracy w elektrowni? O zatrudnienie mogą strać się osoby, chcące pracować na stanowiskach specjalisty ds. instalacji przemysłowych oraz specjalisty ds. gospodarki wodnej. W elektrowni będą potrzebowali też monterów. Tutaj do obsadzenia jest w sumie dwanaście etatów. Z kolei w centrali PGE GiEK przy ul. Węglowej, można starać się o posadę specjalisty ds. analiz oraz referenta ds. administracyjnych.

W bełchatowskiej kopalni potrzeba natomiast osób do pracy w Chabielicach w pobliżu odkrywki Szczerców. W ramach rekrutacji wewnętrznej odbędzie się nabór operatorów koparek jednonaczyniowych do pracy w oddziale „eksploatacji sprzętu do utworów trudno urabialnych”. Zatrudnione będą również osoby na stanowiska operatorów sprzętu pomocniczego i technologicznego w tym samym oddziale.

Nowe oferty pracy pojawiły się również w przypadku innych kopalni i elektrowni należących do PGE GiEK. W Elektrowni Rybnik poszukują m.in. starszego laboranta chemicznego, obchodowych kotła oraz maszynistów urządzeń nawęglania. Z kolei w Kopalni Węgla Brunatnego Turów chcą zatrudnić: inspektora ds. nadzoru inwestycji, specjalistę ds. zatrudnienia i płac, górników, ślusarzy oraz elektromonterów do pracy w odkrywce. Rekrutację do pracy planują też w Elektrowni Opole. Tam o pracę można starać się na stanowiskach : obchodowego kotła i urządzeń ciepłowniczych kotłowni pomocniczej, dyżurnego elektryka oraz specjalisty ds. obsługi gwarancyjnej bloków 5 i 6.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy