Reklama

Reklama

Kobieta za sterami bełchatowskiej elektrowni. PGE wkrótce wybierze nowego dyrektora?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: PGE GiEK

Kobieta za sterami bełchatowskiej elektrowni. PGE wkrótce wybierze nowego dyrektora? - Zdjęcie główne

foto PGE GiEK

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kopalnia i Elektrownia Agata Wirth-Ljungquist pełni obowiązki dyrektora bełchatowskiej elektrowni. W ubiegłym tygodniu ze stanowiska ustąpił Paweł Noga, który wrócił do Rybnika.

Reklama

Za sterami największej elektrowni konwencjonalnej na węgiel brunatny w Polsce zasiada... kobieta. Koncern PGE GiEK poinformował, że do czasu powołania nowego dyrektora Elektrowni Bełchatów pełnienie obowiązków na tym stanowisku powierzone zostało dyrektorowi technicznemu zakładu – Agacie Wirth-Ljungquist.

Kim jest p.o. dyrektora elektrowni? Stanowisko dyrektora technicznego w bełchatowskiej elektrowni piastuje od lipca 2020 roku. Wcześniej była dyrektorem departamentu inżynierii i remontów w Tauronie, a także dyrektorem ds. energetyki w Plasma System. Swoją karierę zawodową w energetyce zaczynała natomiast w Elektrociepłowni Tychy.

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu ze stanowiskiem dyrektora Elektrowni Bełchatów pożegnał się Paweł Noga, który kierował zakładem od maja 2020 roku.  Koncern PGE GiEK zmianę tłumaczył tym, że dyrektor Noga był oddelegowany do kierowania elektrownią do końca marca 2021 roku. Dlatego też wróci do pracy w Elektrowni Rybnik. Już niebawem powinniśmy poznać jego następcę.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy