Reklama

Reklama

Kobiety rządzą w bełchatowskiej elektrowni. Kolejna dyrektorska nominacja dla płci pięknej

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: PGE GiEK

Kobiety rządzą w bełchatowskiej elektrowni. Kolejna dyrektorska nominacja dla płci pięknej  - Zdjęcie główne

foto PGE GiEK

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kopalnia i Elektrownia Elektrownią Bełchatów rządzą już… tylko kobiety. Dyrektorem ekonomiczno-finansowym została Gabriela Stolarczyk-Zadęcka, która ostatnio pełniła funkcję prezesa w spółce Epore.

Reklama

Kolejna zmiana na dyrektorskim stanowisku w bełchatowskiej elektrowni. Pełnienie obowiązków dyrektora ekonomiczno-finansowego powierzono Gabrieli Stolarczyk-Zadęckiej. Jak zapewnia PGE GiEK, nowa dyrektor posiada doświadczenie zawodowe na stanowiskach menedżerskich w grupie PGE. Ostatnio pełniła funkcję prezesa zarządu Epore. Na stanowisku w bełchatowskiej elektrowni zastąpiła Marka Ziębę.

- Powyższa nominacja wynikała z wakatu na ww. stanowisku. Osoba oddelegowana do tymczasowego pełnienia obowiązków dyrektora ekonomiczno-finansowego powróciła na poprzednie stanowisko pracy w elektrowni – mówi Sandra Apasionek, rzecznik prasowy PGE GiEK.

Przypomnijmy, że to kolejna przedstawicielka płci pięknej u sterów bełchatowskiej elektrowni. W kwietniu pełniącą obowiązki dyrektora została Agata Wirth-Ljungquist. Zastąpiła Pawła Nogę, który wrócił do pracy w Elektrowni Rybnik.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy