Reklama

Koncert Varius Manx &Kasi Stankiewicz w Bełchatowie

Opublikowano:
Autor:

Koncert Varius Manx &Kasi Stankiewicz w Bełchatowie - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na koncert legendy polskiej muzyki pop – zespołu Varius Manx & Kasi Stankiewicz, którzy wystąpią na scenie sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Giganty Mocy 8 marca o godzinie 18:00.

„Orła cień”, „Piosenka księżycowa”, „Zanim zrozumiesz”, „Tokyo”, „Ruchome piaski” – to tylko część przebojów grupy, które na przestrzeni prawie trzydziestu lat wylansowała grupa Varius Manx. To oni w latach 90. wynieśli muzykę pop na zupełnie inny poziom, nagrywając przebojowe, świetnie sprzedające się płyty oraz wypełniając największe sale koncertowe w kraju.
Od kilku lat, grupa znów koncertuje i już 8 marca, w Dzień Kobiet, przyjedzie do Bełchatowa! Na scenie stanie Kasia Stankiewicz – druga wokalistka zespołu, która wspólnie z Robertem Jansonem, Pawłem Marciniakiem, Michałem Marciniakiem oraz Sławomirem Romanowskim wykonają zarówno największe hity z przeszłości jak i najnowsze utwory (m.in.: „Ameryka” czy „Piątek”).
To nie koniec muzycznych atrakcji! Na scenie, gościnnie wystąpi Anna Józefina Lubieniecka – była wokalistka grupy.

Bilety w cenie 60 zł (Balkon); 70 zł (Sektor II) oraz 80 zł (Sektor I) do nabycia w kasie MCK PGE Gigantów Mocy oraz internetowo: https://goo.gl/X4pxpK

O zespole:
Wspólne występy Varius Manx i Kasi Stankiewicz z okazji obchodów 25 lecia zespołu był bardzo wyrazistym momentem w życiu zespołu oraz bardzo zauważalnym na rynku muzycznym. Rok 2016 to pasmo niekończących się sukcesów. Znakomity odbiór jubileuszowej trasy koncertowej, cały “worek nagród” przywieziony z Festiwalu Opolskiego, bardzo dobrze przyjęty utwór "Ameryka" oraz fantastyczny odbiór fanów scementowały współpracę na kolejne lata. To właśnie fani byli inspiracją do rejestracji koncertu, który odbył się 21 lipca 2016 roku w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego dzięki czemu powstało najnowsze wydawnictwo zespołu „25 LIVE”. Oprócz “Ameryki” na krążku znalazła się również studyjna wersja świetnie przyjętego utworu "Piątek" będącego singlem promującym ten album.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE