Reklama

Kolorowy Meksyk

Opublikowano:
Autor:

Kolorowy Meksyk - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na pierwsze po wakacjach spotkanie Klubu Podróżnika, które odbędzie się 18 października o godzinie 18:00, w sali koncertowej MCK. Tematem spotkania będzie Meksyk!

Meksyk to nie tylko tequila, tortilla, sombrero i piękne plaże w Cancun. To również niezwykłe obchody Día de Muertos, serdeczni mieszkańcy, tajemnicze miasta Majów, nowoczesne metropolie, cenoty oraz rajskie miejsca. O Meksyku opowie K. Bielejec, która w Ameryce Środkowej spędziła 6 tygodni, zostawiając tam swoje serce. Jak sama przyznaje: „Meksyk zachwyca różnorodnością, smakami i kolorami. Nie sposób się tam nudzić, a każda kolejna atrakcja zaskakuje bardziej, niż poprzednia”.
Podczas Klubu Podróżnika, nasz gość przedstawi swoje ulubione zakątki tego kraju, opowie o wyjątkowo radosnym Święcie Zmarłych oraz doradzi jak zorganizować podróż do Meksyku na własną rękę.

Kinga Bielejec – z wykształcenia PR-owiec, z zamiłowania podróżniczka. Prowadzi pełnego słońca i optymizmu bloga Gadulec (http://gadulec.me/). Niedawno wróciła z 7-miesięcznej wyprawy po Ameryce Środkowej oraz Kanadzie. Uwielbia tajską kuchnię, latynoski temperament i taniec.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE