Reklama

Kolejny wypadek z udziałem motocyklisty pod Kleszczowem

Opublikowano:
Autor:

Kolejny wypadek z udziałem motocyklisty pod Kleszczowem - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Po raz kolejny doszło do zdarzenie z udziałem motocyklisty na obwodnicy Kleszczowa na wysokości m. Żłobnica. Na szczęście i tym razem skończyło się na ogólnych potłuczeniach.

W sobotę, 9 czerwca 2018 roku, około godz. 20.40 kierujący motocyklem marki Suzuki – 24-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego, na łuku drogi stracił panowanie nad maszyną, przewrócił się i wypadł poza drogę. Funkcjonariusze, w rozmowie ze świadkiem zdarzenia ustalili, że 24-latek najprawdopodobniej najechał na fragment kory z drzewa na którym się poślizgnął.

Po raz kolejny policjanci apelują do pasjonatów jazdy na "dwóch kółkach", szczególnie tych młodych, których nierzadko cechuje brawura czy chęć popisania się przed rówieśnikami, o ostrożność i rozwagę. Często się zdarza, że kierujący swoim szybkim i ciężkim pojazdem, nie jest w stanie nad nim zapanować, a wtedy dochodzi do nieszczęścia. Funkcjonariusze zwracają uwagę, że taki pojazd nie posiada ani pasów, ani poduszek powietrznych. Zderzenie motocyklisty z innym pojazdem lub drzewem, zwykle kończy się tragicznie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE