Reklama

Kolejny szczęściarz z Bełchatowa ''trafił'' w Lotto. Wygrał wielką sumę pieniędzy!

Opublikowano:
Autor:

Kolejny szczęściarz z Bełchatowa ''trafił'' w Lotto. Wygrał wielką sumę pieniędzy! - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ogromna wygrana w Lotto padła znowu w Bełchatowie. Tym razem szczęśliwy okazał się kupon z losowania Eurojackpot. Zwycięzca wzbogacił się o prawie pół miliona złotych. To już drugi bełchatowianin, który w ostatnim czasie "trafił" w Lotto.

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że w jednej z bełchatowskich kolektur padła główna wygrana w Mini Lotto – więcej w artykule Główna wygrana Lotto padła w Bełchatowie...

Szczęście uśmiechnęło się do kolejnego bełchatowianina, który zagrał w Eurojackpot. Wygrane w tej loterii sięgają nawet kilkuset milionów złotych, trafienie zwycięskich liczb jest jednak zdecydowanie trudniejsze, niż w przypadku innych losowań. Najpierw należy bowiem wytypować 5 liczb z 50, a następnie 2 z 10. Bełchatowianin trafił wygraną czwartego stopnia, co oznacza, że wytypował 4 z 50 liczb oraz 2 z kolejnych 10. Nie zmienia to faktu, że suma, jaką zgarnął mieszkaniec robi wrażenie, chodzi bowiem o 487 tys. zł! Wynik tego losowania był następujący: 8, 22,31,32,36 + 6, 10.

Niestety nie wiemy jeszcze, która z bełchatowskich kolektur była tą szczęśliwą.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE