Reklama

Kolejna placówka w Bełchatowie zamknięta z powodu koronawirusa. Jak wygląda sytuacja epidemiczna w powiecie?

Opublikowano:
Autor:

Kolejna placówka w Bełchatowie zamknięta z powodu koronawirusa. Jak wygląda sytuacja epidemiczna w powiecie? - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie, to kolejna placówka, w której personel zaraził się koronawirusem. Informację potwierdza bełchatowski sanepid. Na kwarantannę skierowano około 10 osób.

W piątek, 25 września PUP w Bełchatowie był zamknięty dla petentów. Jak się okazuje, sytuacja spowodowana była wykryciem wirusa SARS-CoV-2 u jednej z osób tam pracujących oraz dezynfekcją obiektu, która została dziś przeprowadzona. Placówka wróci do normalnego funkcjonowania najprawdopodobniej już w poniedziałek.

Z kolei z komunikatu opublikowanego dziś przez biuro prasowe wojewody łódzkiego wynika, że w całym powiecie bełchatowskim w ciągu ostaniej doby przybyło 9 pacjentów z pozytywnym wynikiem testów na koronawirusa. Od początku pandemii zaraziło się tu 414 osób, 285 pacjentów wyzdrowiało - 22 zmarło. 392 osoby są objęte kwarantanną. Trzeba jednak zaznaczyć, że mówimy tu o osobach zakażonych wirusem SARS-CoV-2, co nie oznacza jeszcze zachorowania na COVID-19.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE