Reklama

Kolejna pamiątka ofiar katastrofy smoleńskiej w powiecie bełchatowskim [FOTO]

Opublikowano: pon, 17 sie 2020 09:50
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W minioną niedzielę, 16 sierpnia podczas mszy św. w intencji Ojczyzny odsłonięta została tablica upamiętniająca ofiary katastrofy lotniczej w Smoleńsku. W wydarzeniu brali udział mieszkańcy oraz zaproszeni goście, w tym parlamentarzyści, przedstawiciele władz wojewódzkich, gminnych i powiatowych, służby mundurowe, a także przedstawiciele instytucji oraz stowarzyszeń.

Tablica, która zwisła w parafii w Łękawie, to kolejny obiekt w powiecie bełchatowskim oddający hołd ofiarom katastrofy lotniczej w Smoleńsku. Jeszcze w kwietniu tego roku u zbiegu ulic Piłsudskiego oraz Lecha i Marii Kaczyńskich w Bełchatowie odsłonięto pomnik, upamiętniający to tragiczne wydarzenie - więcej na ten temat w artykule Pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej stanął w Bełchatowie. Podczas odsłonięcia tablicy nie mogło zabraknąć kwiatów, modlitw, a także przemówień polityków.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE